Zamość 17 września 2021

Zamość ikona

Ojce i Dziatki – Festiwal Dostępny dla każdego dziecka 

Program wydarzeń w Zamościu

Program wydarzeń w języku migowym – wideo

Piątek, 17 września 2021

Książnica Zamojska, ul. Kamienna 20

Warsztaty dla dzieci z obniżoną sprawnością manualną  na podstawie serii książek “Magiczne Drzewo” Andrzeja Maleszki

Godzina: 10:00-11:00

Wiek: 8+

Prowadzenie:  Fundacja Arete Centrum Edukacji Twórczej

Drodzy rodzice, dziadkowie!

Podczas warsztatu powstanie magiczne drzewo. Dzieci malują podmalówkę używając farb zapachowych. Następnie naklejają drzewko splecione z drutu, a jego koronę dekorują kolorowymi szkiełkami. To wszystko w konkretnym celu, by ułatwić uczestnikom ułożenie materiałów w określonym porządku.

Warsztat uwzględnia potrzeby dzieci z obniżoną sprawnością manualną. Możliwa jest do przeprowadzenia dla dzieci z niepełnosprawnościami. W przedstawionych propozycjach wykorzystano materiały o różnej fakturze i rozmiarach, stymulujące percepcję dotykową.

Młody poszukiwaczu przygód!

Czy marzysz czasem, by wejść do świata ulubionej książki? Tym razem nie tylko będzie to możliwe, ale przede wszystkim to ty będziesz współtwórcą tego świata. Sam zdecydujesz jak będzie wyglądało magiczne drzewo. 

Zapisy na wydarzenie dostępne pod adresem [email protected].

Warsztaty sensoryczne na podstawie książki “Piaskowy wilk” Asy Lind

Godzina: 12:30- 14:00

Wiek: 6+

Prowadzenie:  Fundacja Arete Centrum Edukacji Twórczej

Drodzy rodzice, dziadkowie!

Warsztaty uwzględniają potrzeby dzieci z obniżoną sprawnością manualną. Możliwa jest do przeprowadzenia dla dzieci z niepełnosprawnościami. W przedstawionych propozycjach wykorzystano materiały o różnej fakturze i rozmiarach, stymulujące percepcję dotykową.

Młody poszukiwaczu przygód!

Gdy jest przy tobie Piaskowy Wilk możesz poczuć się bezpiecznie. To on staje się twoim powiernikiem, pomaga wyjaśniać zagadki świata, potrafi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Czy chciałbyś mieć takiego przyjaciela? Przyjdź na warsztaty i poznaj Piaskowego Wilka.

Zapisy na wydarzenie dostępne pod adresem [email protected].

Menu